• Vyučovanie od 18. januára

• Prvý stupeň ZŠ – dištančne – podľa upraveného rozvrhu (publikovaný od 10.01.). Na stránke bude zverejnená informácia, ktoré hodiny budú prebiehať on-line a ktoré vyučovacie hodiny budú zadávané úlohy na vypracovanie doma.

Druhý stupeňpokračujú v dištančnej výučbe podľa uverejneného rozvrhu.

ŠKD (pre žiakov 1.-4. ročníka) – bude zriadená v čase od 08:00 – 16:00 pre rodičov detí pracujúcich v kritickej infraštruktúre alebo pre rodičov, ktorých zamestnávateľ neumožnil prácu formou homeoffice.

Podľa počtu budú deti rozdelené do skupín (v rovnakej skupine budú i v popoludňajšej ŠKD) – bude im umožnené pripojiť sa na on-line vyučovanie a od pedagogických zamestnancov dostanú podporu pri vypracovávaní zadaných úloh.

Školská jedáleň – strava bude zabezpečená pre žiakov navštevujúcich v danom týždni prostredníctvom súkromného podnikateľa v cene 2,5é € za obed.

Záujem o ŠKD, stravu a čas odchodu dieťaťa zo školy prosíme vyplniť v dotazníku. Dotazník prosíme vyplniť do 15.01.2021 do 14:00.

• Vyučovanie v týždni od 11.01.2021 – 17.01.2021

Druhý stupeňpokračujú v dištančnej výučbe podľa uverejneného rozvrhu.

Školská jedáleň – strava bude zabezpečená pre žiakov navštevujúcich v danom týždni školu.

Záujem o ŠKD, stravu a čas odchodu dieťaťa zo školy prosíme vyplniť v dotazníku, ktorý uverejníme v priebehu dňa. Dotazník prosíme vyplniť do 07.01.2021 do 08:00.

Ďalší týždeň (od 18.01.2021) je podľa zverejnenej dokumentácie je plánovaný – situácia sa môže meniť. Aktuálne informácie o forme a priebehu vyučovania zverejníme počas nasledujúceho týždňa.

• Klasifikácia, Testovanie 5, Testovanie 9, prijímacie konanie

• Klasifikácia za 1. polrok

Termín na vyskúšanie a hodnotenie za prvý polrok sa predlžuje do 31.3.2021

Testovanie 5 a Testovanie 9

• Testovanie 5 sa ruší.
            • Testovanie 9 sa uskutoční v termíne 9. a 10. júna s náhradnými termínmi 24. júna a 25. júna

Prijímacie skúšky

• Klasické prijímacie skúšky sa budú konať v prvom termíne 3. mája (podľa potreby aj 4. mája) a v druhom termíne 10. mája (podľa potreby aj 11. mája) 2021.
            • Talentové prijímacie skúšky sa budú v prvom termíne konať 5. mája (podľa potreby aj 6. a 7. mája) a v druhom termíne 12. mája (prípadne aj 13. a 14. mája) 2021.
          • Vyučovanie od januára

• Vážení rodičia, kolegovia.
            V roku 2021 vám prajeme veľa zdravia, trpezlivosti, síl - aby sme spoločne zvládli všetky náročné situácie, ktoré nám život prinesie.
            V predvianočnom období sme sa venovali príprave na nástup žiakov druhého stupňa. Vďaka výbornej spolupráci so zriaďovateľom a VÚ Lešť sa nám podarilo zabezpečiť testovanie pre všetkých žiakov druhého stupňa a zákonných zástupcov tu v Pliešovciach, aby ste nemuseli absolvovať tento proces vo Zvolene, či Krupine.
            Bohužiaľ na konci roka sa situácia zmenila a v súčasnosti nevieme, kedy školu otvoríme a za akých podmienok. Podľa dostupných informácií je zatiaľ najpravdepodobnejší scenár, že od pondelka budú môcť nastúpiť len žiaci prvého stupňa a materskej školy z rodín, kde sú rodičia zamestnaní v kritickej infraštruktúre. Dotazník k prihláseniu zverejníme po potvrdení tejto možnosti zo strany ministerstva.
            Podľa posledného vyjadrenia ministra školstva z dnešného dňa by maximálne do zajtra mali byť zverejnené podmienky nástupu detí do škôl.
            Aktuálne informácie vám budeme zasielať prostredníctvom Edupage a tiež Facebooku.

Ďakujeme.