• Sady fotografií

• Vážení rodičia, dnes (prípadne zajtra) prinesú deti domov sady fotografií z fotenia jednotlivcov. Prosíme vás o urýchlenú informáciu, o ktoré produkty máte záujem.

Tie, ktoré si neprajete, doručte čo najskôr do školy späť (obzvlášť prosíme žiakov druhého stupňa, aby tak urobili do piatku). Na obale od fotografií vyznačte, ktoré si nechávate, ostatné prosím vráťte naspäť.

Podľa toho, ktoré produkty si necháte vám vypočítame sumu, ktorú zaplatíte. Neposielajte peniaze vopred.

Ceny fotografií:

• Stolný kalendár - 8,00 €
            • Výtlačok 20x30 cm, imit. plátno - 6,00 €
            • Vianočné pohľadnice a karty (4 kusy) - 4,00 €
            • Portrét 15x20 cm na matnom papieri - 4,00 €
            • Obojtranná kľúčenka - 4,00 €
            • Portrét 15x20 cm na ozdobnom období - 4,00 €
            • Fotografia kamaráti - 4,00 €

Ceny fotografií 2. stupeň:

• Portrét 15x20 cm - 4,00 €
            • Portrét na farebnom pozadí 15x20 cm - 4,00 €
            • Multifoto na bielom pozadí - 4,00 €

Zľavy pri objednaní 3 produktov - 10%, 4 produktov - 15%, 5 produktov - 20% a 6 produktov - 25%. Bližšie sú zľavy popísané v priloženom súbore.  20211208081945850.pdf

• 2. stupeň - dištančná výučba

• V súvislosti s aktuálnou situáciou Vás upozorňujeme, že žiaci 2. stupňa (5. - 9. ročník) sa od pondelka 13.12. vzdelávajú dištančne. Upravený rozvrh uverejníme zajtra (vo štvrtok) popoludní. Zároveň prosíme všetkých žiakov, aby si tieto dni overili, či sa vedia prihlásiť do aplikácie TEAMS. Pokiaľ majú s prihlásením problém, oslovte vedenie školy, prípadne vyučujúcich INF. Ďakujeme.

• Krabice plné lásky - ĎAKUJEME

• Milí žiaci, rodičia, kolegovia, dnes sme boli odovzdať v Krupine "Krabice plné lásky" určené pre seniorov v okolitých DSS a domovoch dôchodcov. Teší nás, že v priebehu týždňa sme spoločne základná škola a aj materská škola vyzbierali 75 darčekov - zaplnili sme nimi celé auto. A keďže je Mikukáša, nemohli sme odolať a odovzdali sme ich tak, ako sa na Mikuláša patrí. Všetkým vám patrí obrovské ĎAKUJEME.

• Krabice plné lásky - akcia predĺžená do 06.12.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Milí žiaci, rodičia, termín na odovzdanie našich krabíc sa predĺžil do pondelka 06.12.

Za tri dni sme nazbierali vyše 50 krabíc, odovzdať ich pôjdeme v pondelok dopoludnia. Pokiaľ máte možnosti podporiť túto akciu, určite budeme radi.

Tešíme sa, že napriek tejto zvláštnej dobe sme našli niečo spoločné a dokážeme potešiť tých druhých, ktorí to potrebujú. OBROVSKÁ VĎAKA VÁM VŠETKÝM.