• Krúžky

    • Prehľad ponuky krúžkov - môžete si pozrieť na dolnej chodbe pri riaditeľni, kde sú k jednotlivým krúžkom aj bližšie informácie. V prípade záujmu sa rovno môžete zapísať.  

      Vedúci krúžku

      Názov krúžku (oficiálny, ktorý sa bude písať všade)

      Deň a čas od-do

      Pre koho je určený

      Miestnosť

      Lucia Macková

      Výtvarný krúžok

      vytvarny_kruzok.pdf

      pondelok

      14:00- 15:30

      1.-6. ročník

      6.A trieda

      Miroslav Kseňák

      Florbal 

      florbal.pdf

      streda

      14:00 - 15:30

      žiaci 2.-4. ročníka

      telocvičňa

      Vladimír Macko

      Krížom-krážom za technikou 

      krizom_krazm_za_technikou.pdf

      Priebežne podľa plánu

      6.B, A

       

      Daniela Savková

      Lišaníková Mária

      Volejbal dievčatá

      volejbal.pdf

      utorok

      14:00- 15:30

      6.-7. ročník

      telocvičňa

      Marek Sýkora

      Futbalový pre 1. stupeň

      futbal_1.pdf

      pondelok

      14:45 - 15:45  

      1.-4. ročník

      telocvičňa

      Marek Sýkora 

      Futbalový pre 2. stupeň

      futbal2.pdf

      štvrtok

      13:45 - 15:15

      5.-9. ročník

      telocvičňa

      Michaela Vajdová

      Tanečná prípravka

      tanecna_priprava.pdf

      13:30 - 14:30

      utorok

      štvrtok

      1.-9. ročník

      5. trieda

      Michaela Vajdová

      FZ Pyrťan

      pyrtan.pdf

      14:30 - 16:00

      utorok

      štvrtok

      1.-9. ročník

      5. trieda

      Hvodliková Marianna

      Športovo-pohybový krúžok

      sport_pohyb_2019_2020.pdf

      15:45 - 16:45

      pondelok

      2.-5. ročník

      Telocvičňa

      Ondrisková Mária

      Chovateľský krúžok

      chovatelsky_kruzok.pdf

      13:30-14:30

      streda

      3.-5.ročník

      školský sad

      Valentýniová Anna

      Divadelný krúžok

      divadelny_kruzok.pdf

      14:00-15:00

      streda

      1.-6. ročník

      Bufet

      Vicenová Darina Anglický jazyk pre 1. stupeň upresní p. Vicenová 1. - 4. ročník upresní p. Vicenová
      Vicenová Darina Anglický jazyk pre 2. stupeň upresní p. Vicenová 5. - 9. ročník upresní p. Vicenová
      Rell Ján Stolný tenis po dohode 1.-9. ročník Stolnotenisová herňa v starom kultúrnom dome
    • zatiaľ žiadne údaje